Distribuce

Naše firma se zabývá primárně velkoobchodním prodejem a proto můžeme našim partnerům nabídnout výhodné ceny na všechny produky v naší nabídce. Zakládáme si na osobním přístupu k zákazníkům a při první objednávce se s Vámi rádi setkáme osobně a poskytneme Vám školení ohledně našeho zboží.

Ke zboží vám zašleme i letáky s informacemi pro začínající yoyery a s odkazem na náš portál www.duncan.cz, kde mohou vaši zákazníci – od začátečníků až po pokročilé – najít všechny potřebné informace a videa s triky. Odpadá vám tak nutnost zákazníkovi cokoliv vysvětlovat a ukazovat, vše najde přehledně na našem webu. Pokud by se přesto našla jakákoliv nesrovnalost nebo dotaz, můžete nám kdykoliv zavolat. Rádi pomůžeme a vše vysvětlíme.

Snažíme se všechny naše velkoobchodní partnery zviditelnit mimo jiné na webu Duncan.cz v sekci „Kde koupit“. Začínající yoyeři tak vidí, kam se mohou v okolí svého bydliště vydat pro nové yoyo. Dále je prezentuje na našem Facebooku a Twitteru. Vzhledem k tomu, že jsme v yoyo komunitě velmi aktivní, se často setkáváme i s dotazy „Kde si můžu ve svém okolí koupit yoyo?“, snažíme se prodejny doporučovat i osobně. Zároveň je možné se domluvit na formě další spolupráce. Nabízíme například profesionální exhibice a workshopy.

Zboží po celé ČR zasíláme dopravcem PPL, Českou poštou nebo naším rozvozem.
V případě, že Vás naše nabídka zaujala – neváhejte nás kontaktovat, obratem Vám zašleme velkoobchodní ceník a nabídneme nejvhodnější řešení pro Vaši potřebu.